Hasło
Kolejne zdjęcia z budowy
Dodano: 24.09.2015
Przedstawiamy nowe zdjęcia z realizacji inwestycji Budowa instalacji badawczej uprawy glonów przy biogazowni rolniczej oraz instalacji odbioru ciepła z modułów kogeneracyjnych, separacji ciepła od medium, zamiany ciepła w chłód i dostarczenia do instalacji badawczej. Zapraszamy do naszej galerii: zdjęcia z budowy.
Ogłoszenie – nabór studentek/ów do udziału w Projekcie
Dodano: 22.09.2015
Politechnika Częstochowska, w związku z realizacją projektu Technologia uprawy mikroglonów w bioreaktorach zamkniętych z recyklingiem CO2 i innych odpadów z biogazowni, współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, poszukuje studentek/ów do udziału w pracach badawczych realizowanych w ramach projektu. Prace na rzecz projektu będą wynagradzane.
Międzynarodowa Konferencja Naukowa
Dodano: 14.09.2015
Zapraszamy serdecznie do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach naszego projektu. Uczestnictwo w niej jest bezpłatne, a zaprezentowane prace zostaną opublikowane w czasopiśmie "Logistyka 6/2015". Szczegóły w dalszej części tej informacji.
Glony Arthrospira platensis i Platymonas subcordiformis
Dodano: 04.05.2015
Do działu "O projekcie, Prace projektu" zostały dodane nowe zdjęcia glonów Arthrospira platensis i Platymonas subcordiformis, które zostały wyhodowane w ramach realizacji naszego projektu. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nimi. Można to uczynić klikając w następujący link: zdjęcia wyhodowanych glonów.
Życzenia
Dodano: 01.04.2015
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia - przeżycia wielu radosnych i niepowtarzalnych chwil, serdecznych spotkań rodzinnych przy świątecznym stole, mokrego dyngusa oraz wszelkiej pomyślności.
stopka