Hasło
Najnowsze zdjęcia z budowy
Dodano: 25.02.2015
Prezentujemy najświeższe zdjęcia dotyczące inwestycji Budowa instalacji badawczej uprawy glonów przy biogazowni rolniczej oraz instalacji odbioru ciepła z modułów kogeneracyjnych, separacji ciepła od medium, zamiany ciepła w chłód i dostarczenia do instalacji badawczej, realizowanej w ramach naszego projektu. Zdjęcia znajdują się w galerii: zdjęcia z budowy.
Budowa instalacji badawczej - zdjęcia
Dodano: 27.01.2015
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dalszą częścią realizacji inwestycji Budowa instalacji badawczej uprawy glonów przy biogazowni rolniczej oraz instalacji odbioru ciepła z modułów kogeneracyjnych, separacji ciepła od medium, zamiany ciepła w chłód i dostarczenia do instalacji badawczej, która została przedstawiona na zdjęciach w naszej galerii: zdjęcia z budowy.
Zdjęcia z budowy
Dodano: 29.12.2014
W dniu dzisiejszym przedstawiamy kolejne zdjęcia związane z realizacją inwestycji Budowa instalacji badawczej uprawy glonów przy biogazowni rolniczej oraz instalacji odbioru ciepła z modułów kogeneracyjnych, separacji ciepła od medium, zamiany ciepła w chłód i dostarczenia do instalacji badawczej. Serdecznie zapraszamy do galerii dostępnej pod następującym odnośnikiem: zdjęcia z budowy.
Życzenia
Dodano: 17.12.2014
Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia mamy przyjemność złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia - spokojnych, śnieżnych i niezwykle rodzinnych najbliższych dni oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Budowa instalacji
Dodano: 24.09.2014
W dniu 13 sierpnia 2014 roku, w ramach projektu, rozpoczęto realizację inwestycji – Budowa instalacji badawczej uprawy glonów przy biogazowni rolniczej oraz instalacji odbioru ciepła z modułów kogeneracyjnych, separacji ciepła od medium, zamiany ciepła w chłód i dostarczenia do instalacji badawczej. Zapraszamy do galerii z budowy, którą można odwiedzić klikając w następujący odnośnik: zdjęcia z budowy.
stopka