Hasło
Zdjęcia z wizyty w szklarni
Dodano: 26.11.2015
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi zdjęciami wykonanymi podczas organizowanej przez nas konferencji. Tym razem pochodzą one z wizyty w szklarni, w której znajdują się hodowle naszych glonów.
Zdjęcia z konferencji
Dodano: 23.11.2015
Przedstawiamy galerię zdjęć wykonanych podczas konferencji „Technologia uprawy mikroglonów w bioreaktorach zamkniętych z recyklingiem CO2 i innych odpadów z biogazowni", zorganizowanej w ramach naszego projektu.
Oficjalny program konferencji
Dodano: 12.11.2015
Przedstawiamy oficjalny program konferencji „Technologia uprawy mikroglonów w bioreaktorach zamkniętych z recyklingiem CO2 i innych odpadów z biogazowni", która odbędzie się w dniach 17-20 listopada 2015 roku. Program ten można pobrać klikając w następujący odnośnik: program konferencji.
Nowe informacje dotyczące konferencji
Dodano: 19.10.2015
Prezentujemy kolejne informacje dotyczące Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach naszego projektu, która odbędzie się w miejscowości Podlesice na Jurze Krakowsko Częstochowskiej.
Międzynarodowa Konferencja Naukowa
Dodano: 14.09.2015
Zapraszamy serdecznie do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach naszego projektu. Uczestnictwo w niej jest bezpłatne, a zaprezentowane prace zostaną opublikowane w czasopiśmie "Logistyka 6/2015". Szczegóły w dalszej części tej informacji.
stopka